بورس پنجشنبه، 20 شهریور 1399 - 16:15

راه‌اندازی رشته بورس در علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز

راه‌اندازی رشته بورس در  علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز

 رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تنها مرکزی است که در استان البرز در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته بورس را ارائه داده است.

به گزارش اکو البرز؛ «محسن داورپناه» اظهار کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز در حال حاضر حدود ۱۴۵۰ دانشجو دارد.

وی ادامه داد: ۶۵ درصد رشته‌های این مرکز هنری، ۱۵ درصد حوزه مدیریت و ۲۰ درصد هم به رشته‌های مرتبط با فناوری اطلاعات است.

وی افزود: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی تنها مرکزی در استان البرز  است که در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته بورس را ارائه داده است.

این مسئول تاکید کرد: بدون شک فارغ‌التحصیلان این رشته می‌توانند در مسیر گشایش اقتصادی گام‌های درستی بردارند.

وی با اشاره به اینکه امکانات و زیرساخت‌های لازم برای آموزش مجازی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی ایجاد شده، اظهار کرد: خوشبختانه هم اساتید مشکلی برای بارگذاری محتوای تولید شده خود ندارند و هم دانشجویان به راحتی می‌توانند خروجی دروس عملی خود را در سایت بارگذاری کنند.

داورپناه تاکید کرد: خوشبختانه با تمهیدات اندیشیده شده تا کنون در حوزه برگزاری آزمون‌ها با مشکل مواجه نبوده‌ایم.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی البرز گفت: سال گذشته ۱۷ کد رشته در این مرکز وجود داشت که با تلاش‌های صورت گرفته در ترم تحصیلی جدید به ۲۹ کد رشته افزایش پیدا کرده که این اتفاق در کل کشور منحصر به فرد بوده است.

وی در پاسخ به اینکه چه برنامه‌هایی برای برگزاری دروس عملی و دروسی که امکان تدریس آنها به صورت مجازی وجود ندارد، گفت: کلاس این درس‌ها به صورت حضوری و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی و حفظ فاصله اجتماعی بین اساتید و دانشجویان برگزار خواهد شد.

داورپناه در خصوص وضعیت افزایش شهریه در ترم جدید تحصیلی توضیح داد: متناسب با هر سال بین ۱۵ تا ۱۸ درصد افزایش شهریه مورد انتظار است که هنوز ابلاغ نشده است.

انتهای پیام/

جدیدترین‌ها